VOLDIKKARDINAD (Plissee)

Ostke voldikkardinad ehk plissee – stiilne lahendus teie koju!

Meie voldikkardinate omadused:

VOLDIKKARDINATE KANGANÄIDISED

TEKSTUURIGA KANGAD

ÜKSVÄRVI KANGAD

Voldikkardinad katuseaknale
Kinnitus nööridega
Voldikkardinad
Paigaldamine raami külge
  • klaasist kinnitusega
  • raami kinnitusega
  • Erinevad disainid ja värvid. Pakume teile laia valikut toone ja materjalide tekstuure, mis võimaldab teil valida teie interjööriga ideaalselt sobiva variandi.
  • Ainulaadsed valguse juhtimise võimalused. Tänu erilisele disainile saate reguleerida rulood soovitud asendisse, mis võimaldab teil end päikesekiirte eest peita või lasta sisse nii palju valgust kui vaja.
  • Heliisolatsioon ja kaitse külma eest. Voldikkardinad loovad täiendava barjääri, takistades külma ja müra sisenemist teie tuppa.
Voldikkardinad on suurepärane valik neile, kes soovivad oma ruumidele lisada elegantsi ja mugavust. Nendel funktsionaalsetel ja praktilistel kardinatel pole mitte ainult ilus välimus, vaid ka mitmeid eeliseid, mis muudavad need interjööri asendamatuks elemendiks.

Jäta soov tasuta mõõtmiseks

Meie töötaja võtab teiega ühendust, et täpsustada mõõtmise kuupäeva ja kellaaega
  • Kergesti hooldatav ja vastupidav. Meie rulood on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis ei vaja erilist hoolt ja kestavad palju aastaid, rõõmustades teid oma välimusega.
  • Kiire paigaldus ja lihtne kasutamine. Meie Voldikkardinate paigaldamine ei tekita teile ebamugavusi ning spetsiaalsed seadmed võimaldavad teil need kiiresti ja lihtsalt soovitud asendisse reguleerida.
  • Meie ettevõtte professionaalide meeskond on valmis teid aitama Voldikkardinate valimisel ja paigaldamisel. Pakume ainult kvaliteetseid tooteid taskukohaste hindadega. Tee endale ja oma lähedastele rõõmu uute, stiilsete ja praktiliste plisseeritud ruloodega!
tasuta mõõdud

Jäta taotlus
Meie töötaja võtab teiega ühendust mõõtmise kuupäeva ja kellaaja täpsustamiseks.

Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemise poliitikaga

Made on
Tilda