KASSETTRULOOD (kardinad)

Kassettrulood on eritüüpi kardinad, mis ühendavad endas funktsionaalsuse ja esteetilise välimuse. Neil on spetsiaalne kassett, millesse ruloomaterjal tõstmisel või langetamisel kokku rullitakse. Kassettruloo üks peamisi omadusi on võimalus aken täielikult ilma tühikuteta sulgeda. Tänu oma disainile sobivad need ideaalselt aknaraamiga, parandades seeläbi ruumi varjutamist ja kaitset soovimatu valguse eest.
Esiteks pakuvad need usaldusväärset kaitset päikesekiirte ja uudishimulike pilkude eest, võimaldades teil nautida mugavust ja hubasust. Teiseks sobivad rulood tänu oma kompaktsele disainile kergesti igasse interjööri ja võtavad aknal minimaalselt ruumi. Kolmandaks, tänu spetsiaalsetele kinnitusdetailidele kinnitatakse need lihtsalt aknaraami külge ja sama lihtsalt eemaldatakse puhastamiseks või vahetamiseks.
Kui otsite oma koju või kontorisse stiilseid, funktsionaalseid ja vastupidavaid kassettruloosid, siis olete jõudnud õigesse kohta. Meie kodulehelt leiate suure valiku mudeleid ja värve ning meie kogenud konsultandid aitavad teil valida sobivad rulood, võttes arvesse teie eelistusi ja interjööri iseärasusi. Ärge viivitage, tellige rulood juba täna ja nautige oma kodu mugavust ja hubasust!

Jäta soov tasuta mõõtmiseks

Meie töötaja võtab teiega ühendust
mõõtmise kuupäeva ja kellaaja täpsustamine

KASSETTRULOODE KANGANÄIDISED

TEKSTUURSED KANGAD

ÜHEVÄRVILISED KANGAD

TUMENDAVAD KANGAD (100% LÄBIPAISTMATUD)

Materjalid, millest meie kassettrulood on valmistatud, on väga vastupidavad ja kindlad. Need on vastupidavad päikese käes pleekimisele, kergesti puhastatavad ega vaja erilist hoolt. Lisaks on meie ruloodel töökindel disain, mis tagab nende pika kasutusea ja välimuse säilimise kogu kasutusaja jooksul.

MIS PUUDUTAB PAIGALDUST, SIIS MEIE PAIGALDAJA TOOB JA PAIGALDAB TEIE TELLITUD RULOOD MÕNE MINUTIGA.

RULood KASSETIS

Rulood kassetis
"Laste turvalisuse" ketihoidja
Anodeeritud kassett
Antratsiidist kassett
- paigaldamine aknale
tasuta mõõdud

Jäta taotlus
Meie töötaja võtab teiega ühendust mõõtmise kuupäeva ja kellaaja täpsustamiseks.

Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemise poliitikaga

Made on
Tilda