RULOOD "PÄEV-ÖÖ"

Päeva-öö rulood: looge oma kodus või kontoris mugav valgustus!
Päev-öö rulood on eritüüpi rulood, mis on kombinatsioon kahest erineva läbipaistvusega kangakihist, mis on paigaldatud vertikaalselt. Neid nimetatakse ka "kahetasandilisteks" ruloodeks. Seda tüüpi ruloo võimaldab reguleerida ruumi valgustust ja privaatsust, samuti luua huvitava visuaalse efekti. Päev-öö ruloodel on kaks kangakihti, millest üks on läbipaistev ja teine ​​tumenev. Kangaribade asendit vahetades saate kontrollida valguse kogust ruumis ja valida soovitud privaatsus.

RULOODE "PÄEV-ÖÖ" KANGANÄIDISED

TEKSTUURSED KANGAD

ÜHEVÄRVILISED KANGAD

TUMENDAVAD KANGAD (100% LÄBIPAISTMATUD)

Päeva-öö rulood kontorisse

Päeva-öö rulood

Kassettrulood päev-öö

Aknakinnitus

  • Rulood päev-öö (seinale paigaldatavad)
  • Kassettrulood päev-öö (aknakinnitus)
Avatud asendis kattuvad kangakihid üksteisega, luues maksimaalse läbipaistva positsiooni maksimaalse valgustusega. Täielikult suletud asendis asetsevad kangakihid kõrvuti, pakkudes täielikku privaatsust ja ruumi pimedaks muutmist.

Päev-öö rulood on mitmekülgne lahendus akende kujundamiseks, kuna nad võimaldavad kontrollida valgustust ja pakuvad privaatsust igal kellaajal. Nad on saadaval ka erinevates värvides ja kujundustes, et sobida teie ruumi sisekujundusega.
Meie päev-öö ruloode üks peamisi eeliseid on nende mitmekülgsus. Neid saab kasutada igas ruumis – elutoast ja magamistoast kuni kontorini ja isegi vannitoani. See on ideaalne lahendus neile, kes soovivad kontrollida valguse tungimist tuppa ja samal ajal kaunistada oma kodu või kontori aknaid.
Meie päeva-öö rulood on saadaval laias valikus värvides ja tekstuurides, et aidata teil leida oma ruumile sobivaim. Saate valida klassikalisi toone, nagu valge või hall, või valida julgeid ja erksaid värve, et luua ruumi aktsent.
Kvaliteet ja vastupidavus on meie peamine eelis. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale, et tagada meie toodete pikk kasutusiga. Meie päeva-öö ruloosid on lihtne paigaldada ja neid saab kergesti puhastada niiske lapi või tolmuimejaga.
Päikesekaitse, mugavus ja privaatsus – seda kõike leiate meie päev-öö ruloodest. Mugavad juhtnupud võimaldavad teil täpselt määrata valgustuse koguse ja tagada vajaliku privaatsuse. Lisaks hoiavad nad suurepäraselt soojust külmal aastaajal ja kaitsevad kuuma ilmaga ka otsese päikesevalguse eest.
Tellige endale koju või kontorisse päev-öö rulood kohe ja jääte oma valikuga kindlasti rahule. Garanteerime kvaliteetsed tooted, kiire tarne ja suurepärase teeninduse.

Jäta soov tasuta mõõtmiseks

Meie töötaja võtab teiega ühendust, et täpsustada mõõtmise kuupäeva ja kellaaega
tasuta mõõdud

Jäta taotlus
Meie töötaja võtab teiega ühendust mõõtmise kuupäeva ja kellaaja täpsustamiseks.

Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemise poliitikaga

Made on
Tilda